Firmy przedstawione poniżej, to nasi klienci.

Jesteśmy dumni, że możemy sprostać oczekiwaniom tak wymagającej grupie odbiorców,

a zarazem pewni, że produkty jakie dla nich przygotwaliśmy są wyjątkowe i niepowtarzalne

Mówią o nas

Każda ocena naszej działalności, także ta negatywna jest dla nas bardzo cenna.
Te pozytywne budują i potęgują chęć działania, natomiast te negatywne skłaniają do przemyśleń
i ciągłego udoskonalania …

Przedstawione poniżej referencje są oryginalnymi wypowiedziami naszych klientów, zamieszczone za ich zgodą.

Jako właściciel firmy VANTOS JOANNA JAGODA chciałabym stwierdzić, iż współpraca z firmą Power Glass 3D, reprezentowaną przez Panią Agnieszkę Parzuchowską przebiegała każdorazowo bez zastrzeżeń. Kontakt z Panią Parzuchowską na najwyższym poziomie spowodował, iż kolejne nasze zamówienia również realizowała firma Power Glass 3D. Nigdy nie spotkaliśmy się z odmową, wycena także została nam przedstawiona w krótkim czasie. Nie było nigdy problemów przy nanoszeniu poprawek na projekt zamówienia. Sam produkt każdorazowo był wykonany bez zastrzeżeń i spełniał nasze oczekiwania. Mam nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie równie owocna.

Czytaj dalej - Referencje do pobrania

VANTOS JOANNA JAGODA


Rewelacja !!!

Witam, Chciałabym wszystkim polecić tą firmę. Zamówiłam w Power Glass 3d statuetkę na uroczystość zaślubin. Uważam, że każda firma powinna mieć tak PROFESJONALNE podejście do tematu. Solidna praca. Wszytko starannie wykonane. REWELACYJNY KONTAKT. Projekt został wykonany w parę godzin . Cena też uważam, że nie jest wygórowana jak za tak oryginalny i piękny prezent. Na pewno nie raz skorzystam z usług tej firmy. Gorąco POLECAM :)

ALSS - źródło: www.trojmiasto.pl


Państwa działalność określam w następujący spsosób:
 • rzetelność,
 • wysoka jakość produktu,
 • spełnianie oczekiwań co do założonego projektu,
 • terminowość wykonania i deostawy produktu,
 • -sympatyczna i profesjonalna komunikacja. Życzę wielu sukcesów i pozdrawiam serdecznie - Piotr M.


  Chciałbym szczerze zarekomendować firmę PowerGlass3D, która pomogła nam zaprojektować
  i wytworzyć ekskluzywne gadżety upominkowe związane z najważniejszym wydarzeniem w historii naszej firmy, jakim były majowe uroczystości oraz wizyty najwyższych rangą oficjeli państwowych.

  Czytaj dalej - Referencje do pobrania

  Deepwater Container Terminal Gdańsk


  Firma bardzo solidna. Przykładają się do powierzonego zadania. Szybka wizualizacja projektów oraz nanoszenie poprawek zaproponowanych przez zamawiającego. Obsługa przemiła. Polecam

  Ewelina K. - źródło: www.trojmiasto.pl


  Poszukujac wykonawcow grawerowania 3D odnalazlem firme Power Glass 3D. Latwy kontakt, fachowa obsluga zarowno w fazie projektowej jak i fazie wykonawczej oraz otwartosc na sugestie sa gwarantem zadowolenia z oferowanych uslug.

  JT - źródło: www.trojmiasto.pl


  PowerGlass3D to firma, która zdecydowanie wyróżnia się na tle swojej konkurencji, poprzez bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta, nie zawodząc nawet w tak bardzo wymagającym czasie Świątecznego obdarowywania prezentami. W listpadzie 2010 roku firma ...

  Czytaj dalej - Referencje do pobrania

  Alan Pajek - EDIKO