O Power Glass 3D

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z Gdyni. Naszym głównym celem jest systematyczne poszerzanie bogatej już oferty o ekskluzywne produkty, mogące sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. Jesteśmy w stanie urealnić praktycznie każdą wizję klienta.

Do tych celów używamy przede wszystkim szkła kryształowego I klasy, pozbawionego wszelkich wad wewnętrznych. Jego wysoki współczynnik załamania światła i duża gęstość daje nam gwarancję uzyskania przepięknych form, a możliwość zamieszczenia dowolnego motywu w jego wnętrzu jest ciekawą formą indywidualizacji. Samo grawerowanie odbywa się wewnątrz struktury szkła, co oznacza, że zewnętrzna powierzchnia pozostaje nienaruszona. Tworzymy przepiękne kompozycje 2D i 3D zarówno wg projektów własnych, jak i klienta. Dostęp do największego w Polsce stołu do grawerowania, a co za tym idzie możliwość realizacji zamówień „wielkogabarytowych” czyni z nas lidera na Polskim rynku. Od teraz wygrawerowane logo na blacie stołu, czy tablicach informacyjnych nie stanowi problemu. Nowością i propozycją dla firm produkujących wyroby ze szkła kryształowego jest mikroznakowanie.

Wygraweruj swoje logo widoczne tylko przy powiększeniu. Oznaczysz produkt, potwierdzisz jego oryginalność !!!

Nasze wyroby to wspaniały sposób na promocję firmy, produktu, a także pomysł na niepowtarzalny prezent oraz stworzenie indywidualnego otoczenia w naszych biurach czy domach. Produkty nasze zachwycają nie tylko pięknem, ale także niewiarygodnym sposobem wykonania.

Współpracując z liderami na rynku branży wyrobów artystycznych i reklamowych, a co za tym idzie mając dostęp do najnowocześniejszych maszyn i urządzeń jesteśmy w stanie oferować produkty łączone ze szkła płaskiego, kryształowego, plexi, kamienia, mosiądzu, stali, a nawet złota i srebra.


Do kogo kierujemy naszą ofertę ?

Zapraszamy do współpracy:

Jeżeli szukasz eleganckiej formy reklamy, promocji, prezentu czy pamiątki, przejdź do działu Oferta lub skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w wyborze, wykonamy wstępny projekt, a po Twojej akceptacji zrealizujemy niepowtarzalny produkt.